Kayseri klima servisi ve kayseri kombi servisi hızlı servis talebinde bulunmak için lütfen tıklayınız.

   
     7/24 Servis: (0352) 221 22 11
Tap To Call

Kayseri Vestel Servisi 7/24 Kaliteli Servis   arrow

kayseri vestel servisi

Kayseri vestel servisi ekiplerimiz, Kayseri ‘de vestel marka ürünlere servis hizmeti sunmaktadır. Vestel ürünlerinin teknik donanımlarına, güncel modellerine ve bütün arızalarına karşı eğitimli teknisyenlerimiz 7/24 kesintisiz servis imkanı sağlamaktadır. Bilgi ve deneyimleri ile Kayseri ‘de yıllardır hizmette olan kayseriservisi.com , vestel servisi kayseri ve teknik servis olarak Kayseri ‘nin bütün ilçelerinde faaliyet göstermektedir.

Kayseri Vestel Servisi faaliyetleri nelerdir?

Vestel marka çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, klima, kombi başta olmak üzere küçük ev aletleri ve elektronik cihazlara özel servis olarak faaliyet gösterilmektedir.

Servis Garanti Süresi Ne Kadardır?

Kayseri servisi garanti süresi vestel marka ürünler için 1 yıldır. Servisimiz tarafından yapılan bütün işlemler 1 yıl garanti kapsamımız altındadır.

Yedek Parça Kullanımı

Vestel servisimiz tarafından yapılan bütün işlemlerde orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Kullanılmış olan yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamımız dahilindedir.

Garanti Süresi Nasıl Tespit Edilir?

kayseriservisi.com tarafından verilen servis fişinde yer alan barkod numarasını, cihaz sorgulama sayfamızda aratarak, cihazınızın garanti süresini ve pek çok detaya sahip olabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçmek için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Azılar Hakkında Nasıl Bilgi Sahibi Olabilirsiniz?

KayseriServisi.Com üzerinde yer alan makaleleri okuyarak, pek çok arıza hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerimiz ve teknisyenlerimiz daima bilgi paylaşımına hazırdır.

Arızalar hakkında hazırlamış olduğumuz teknik bilgiler makaleleri için lütfen tıklayınız.

Vestel ürünleri elektronik ve mekanik açıdan uzmanlık gerektirir. Bünyemizde bulundurduğumuz ve daima eğitimlerine özen gösterdiğimiz teknisyenlerimiz en doğru ve hızlı sorun tespiti yapmaktadır. Daima kalite ve daima güler yüz ana felsefemizdir.

Açıklamalar : Kayseri vestel servisi miz özel servis olarak çalışmaktadır. kayseriservisi.com markası altında hizmet vermekteyiz. Saygılarımızla,